Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 pasutijumi@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU

Mājaslapas lietošanas noteikumi.

Birojs.lv mājas lapas saturs ir nodrošināts atbilstoši tam, kāds tas ir un kāds tas ir pieejams. Birojs.lv.lv vai trešās personas nedod nekādas garantijas par mājas lapu vai tās saturu. Birojs.lv nav atbildīgs par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas radušies jebkādā veidā saistībā ar mājas lapas apmeklēšanu vai izmantošanu, pat ja birojs.lv ir zinājis par mājas lapas vai tās satura trūkumiem. Birojs.lv mājas lapā sniegtās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētājus par birojs.lv piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un to lietošanas noteikumiem, tomēr birojs.lv nekādā veidā tieši vai netieši negarantē vai neapliecina un neatbild par to, ka informācija, kas sniegta tās mājas lapā vai ar šīs tīmekļa vietnes palīdzību, ir precīza, pilnīga vai atjaunināta vai par to, ja tā nav pieejama no birojs.lv neatkarīgu iemeslu dēļ. Informācija Birojs.lv.lv mājas lapā var tikt grozīta vai izņemta bez īpaša paziņojuma. Birojs.lv.lv neapliecina un negarantē to, ka šī mājas lapa un/ vai caur to internetā sniegtie pakalpojumi darbosies nekļūdīgi vai bez pārtraukumiem. Birojs.lv.lv mājas lapā norādītā informācija nekādā gadījumā nav uzskatāma par padomu vai lūgumu iegādāties vai pārdot kādu produktu, vai pakalpojumu, vai arī par kādu citu pakalpojumu sniedzēja ieteikumu, ja vien konkrētais pakalpojuma sniedzējs nav tieši norādījis citādi. Birojs.lv nepiedāvās šādus produktus vai pakalpojumus jebkurai personai, kuras gadījumā pēc birojs.lv ieskatiem šādu pakalpojumu sniegšana ir pretrunā tiesību vai normatīvajiem aktiem šādas personas mītnes valsts jurisdikcijā vai ar to saistītā jurisdikcijā.

Preču piegāde.

Birojs.lv.lv mājas lapa apkalpo juridiskās personas. Preču piegādi veicam tikai darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Bezmaksas piegādes nosacījumus lasīt sadaļā PIEGĀDE

Svaigu preču garantija.

Svaiguma garantija ir Pārdevēja apņemšanās izvēlēties un piegādāt Pircējam produktus ar visilgāko derīguma termiņu. Lielākajai daļai svaigo produktu mājas lapā tiek uzrādīts, ar kādu minimālo derīguma termiņu tiks piegādāts produkts. Norādītais dienu skaits norāda izvēlēta produkta minimālo derīguma termiņa laiku pēc piegādes (ieskaitot piegādes dienu). Daudzi produkti ir svaigi ierobežotu laika periodu, tādēļ ir ļoti svarīgi, lai tiešsaistē pasūtītie un Pircējam piegādātie produkti būtu derīgi lietošanai pēc iespējas ilgāku laika periodu. Birojs.lv apņemas piegādāt svaigākos produktus. Tā mēs nodrošinām svaiguma garantiju.

Alkoholisko dzērienu iegāde.

Alkoholiskie dzērieni juridiskām personām tiek pārdoti un izsniegti A-birojs mazumtirdzniecības veikalā Mellužu ielā 15-4, Rīgā. Aicinām veikt dzērienu rezervāciju www.birojs.lv, Jūsu pasūtījums tiks sagatavots iegādei mūsu veikalā. Par pasūtījumu iespējams norēķināties veikalā ar maksājumu karti vai atbilstoši sadarbības nosacījumiem.

Dāvanu komplekti, kas satur alkoholiskos dzērienus, juridiskām personām tiek pārdoti un izsniegti A-birojs mazumtirdzniecības veikalā Mellužu ielā 15-4, Rīgā. Aicinām veikt dāvanu komplektu rezervāciju www.birojs.lv, Jūsu pasūtījums tiks sagatavots iegādei mūsu veikalā. Par pasūtījumu iespējams norēķināties veikalā ar maksājumu karti vai atbilstoši sadarbības nosacījumiem. Alkohols nodara kaitējumu Jūsu veselībai.

ALKOHOLA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA!

Privātuma atruna un lietošanas noteikumi.

Privātuma atruna

SIA "A-birojs" (turpmāk - birojs.lv) apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Birojs.lv ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot birojs.lv mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim, piemēram, lai sniegtu apmeklētāja pieprasīto informāciju vai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu un tml. Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, arī par birojs.lv mājas lapas apmeklētājiem tiek apstrādāta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, interneta servisa nodrošinātājs, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. Birojs.lv mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas birojs.lv mājas lapas izmantošanas iespējas.  

Lietošanas noteikumi

Birojs.lv mājas lapas saturs ir nodrošināts atbilstoši tam, kāds tas ir un kāds tas ir pieejams.  Birojs.lv vai trešās personas nedod nekādas garantijas par mājas lapas vai tās saturu. Birojs.lv nav atbildīgs par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas radušies jebkādā veidā saistībā ar mājas lapas apmeklēšanu vai izmantošanu, pat ja birojs.lv ir zinājis par mājas lapas vai tās satura trūkumiem. Birojs.lv mājas lapā sniegtās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētājus par birojs.lv piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un to lietošanas noteikumiem, tomēr birojs.lv nekādā veidā tieši vai netieši negarantē vai neapliecina un neatbild par to, ka informācija, kas sniegta tās mājas lapā vai ar šīs tīmekļa vietnes palīdzību, ir precīza, pilnīga vai atjaunināta vai par to, ja tā nav pieejama no birojs.lv neatkarīgu iemeslu dēļ. Informācija birojs.lv mājas lapā var tikt grozīta vai izņemta bez īpaša paziņojuma. Birojs.lv neapliecina un negarantē to, ka šī mājas lapa un/ vai caur to internetā sniegtie pakalpojumi darbosies nekļūdīgi vai bez pārtraukumiem. Birojs.lv mājas lapā norādītā informācija nekādā gadījumā nav uzskatāma par padomu vai lūgumu iegādāties vai pārdot kādu produktu, vai  pakalpojumu, vai arī par kādu citu pakalpojumu sniedzēja ieteikumu, ja vien konkrētais pakalpojuma sniedzējs nav tieši norādījis citādi. Birojs.lv nepiedāvās šādus produktus vai pakalpojumus jebkurai personai, kuras gadījumā pēc birojs.lv ieskatiem šādu pakalpojumu sniegšana ir pretrunā tiesību vai normatīvajiem aktiem. 

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.