Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 birojs@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU

Mājaslapas lietošanas noteikumi.

Birojs.lv mājas lapas saturs ir nodrošināts atbilstoši tam, kāds tas ir un kāds tas ir pieejams.  Birojs.lv vai trešās personas nedod nekādas garantijas par mājas lapas vai tās saturu. Birojs.lv nav atbildīgs par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas radušies jebkādā veidā saistībā ar mājas lapas apmeklēšanu vai izmantošanu, pat ja birojs.lv ir zinājis par mājas lapas vai tās satura trūkumiem. Birojs.lv mājas lapā sniegtās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētājus par birojs.lv piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un to lietošanas noteikumiem, tomēr birojs.lv nekādā veidā tieši vai netieši negarantē vai neapliecina un neatbild par to, ka informācija, kas sniegta tās mājas lapā vai ar šīs tīmekļa vietnes palīdzību, ir precīza, pilnīga vai atjaunināta vai par to, ja tā nav pieejama no birojs.lv neatkarīgu iemeslu dēļ. Informācija birojs.lv mājas lapā var tikt grozīta vai izņemta bez īpaša paziņojuma. Birojs.lv neapliecina un negarantē to, ka šī mājas lapa un/ vai caur to internetā sniegtie pakalpojumi darbosies nekļūdīgi vai bez pārtraukumiem. Birojs.lv mājas lapā norādītā informācija nekādā gadījumā nav uzskatāma par padomu vai lūgumu iegādāties vai pārdot kādu produktu, vai  pakalpojumu, vai arī par kādu citu pakalpojumu sniedzēja ieteikumu, ja vien konkrētais pakalpojuma sniedzējs nav tieši norādījis citādi. Birojs.lv nepiedāvās šādus produktus vai pakalpojumus jebkurai personai, kuras gadījumā pēc birojs.lv ieskatiem šādu pakalpojumu sniegšana ir pretrunā tiesību vai normatīvajiem aktiem. 

Citi nosacījumi.

Pasūtījumu atcelšanas, atteikšanās no apmaksātas preces/pakalpojuma un Darījuma apmaksas tiesības un kārtība:

Klientam ir iespēja atcelt pasūtījumu līdz pasūtījuma piegādes brīdim, par pasūtījuma atcelšanu netiek piemērota soda nauda. Klientiem - fiziskām personām ir iespēja atteikties no iegādātas un apmaksātās preces 14 dienu laikā pēc tās iegādes saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu. Klientiem - juridiskām perosnām ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 3 darba dienu laikā pēc to iegādes, par atgriešanas/ aizvietošanas faktu pārdevējam un klientam vienojoties. Preču atgriešanas gadījumā nauda tiek atmaksāta klientam 3 darba dienu laikā pēc atgriezās preces saņemšanas, veicot pārskaitījumu uz klienta norādītu bankas kontu. Atgrieztās preces nedrīkst būt lietotas, tām jābūt oriģinālā un nebojātā iepakojumā.

 

Visas tiesības A-birojs

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.