Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 pasutijumi@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU
Atkaļķošanas tabletes kafijas automātiem, Lujo Clean, 30 gab.
Atkaļķošanas tabletes kafijas automātiem, Lujo Clean, 30 gab.
Kods: 9-09-1108
Mērvienība: gab.
Noliktavā 65
Klienta cena: 12.39 €
Daudzums
GROZĀ
  • Tās notīrīs kaļķakmens aplikumu, tajā pašā laikā būs saudzīgas pret kafijas automāta detaļām.
  • Lietošanas norādījumi:
  • Kafijas automātiem:
  • Piepildīt automāta ūdens tvertni ar ½ L ūdens un pievienojiet 1 tableti. Kad tablete izšķīst, ieslēdziet ierīci un ļaujiet šķidrumam iziet cauri. Ir ieteicama trīsreizēja skalošana ar tīru ūdeni.
  • Tējkannām un termosiem:
  • Piepildiet tās ar ūdeni līdz maksimālajai atzīmei. Pievienojiet 1 tableti uz ½ L ūdens. Kad tablete izšķīdusi, uzsildiet šķidrumu līdz 50°C un ļaujiet iedarboties aptuveni 30 minūtes. Vēlāk skalojiet trīs reizes ar tīru ūdeni. Nelietojiet cinkotos un emaljētos traukos. Lietot tikai ierīcēs, kas ir izturīgas pret skābēm.
  • UZMANĪBU! Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Toksisks ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasīt instrukciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai instrukcijā. Izmantot aizsargcimdus un acu/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazināties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU/ārstu. Uzglabāt nodalītā un drošā vietā.
  • Ražots Vācijā
  • Lielajā iepakojumā 20 gab.

Attēlam ir ilustratīva nozīme. Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, tās var būt citādā iepakojumā un to izskats var atšķirties. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojuma. Informācija uz produkta iepakojuma ir pilnīgāka un var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produkta aprakstā. Mēs vienmēr iesakām lasīt un sekot informācijai uz izstrādājuma iepakojuma.

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.