Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 birojs@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU
Tīrīšanas līdzeklis kafijas automātu piena sistēmām, Lujo Clean, 1L
Kods: 9-09-1099
Mērvienība: gab.
Noliktavā 33
Klienta cena: 11.68 €
Daudzums
GROZĀ
  • Augsti koncentrēts tīrīšanas līdzeklis kafijas un espresso automātu piena sistēmas skalošanai. Līdzeklis ir piemērots automātiskā piena putotāja, tvaika sprauslu, piena tvertņu un piena sistēmu tīrīšanai kafijas automātos. Likvidē piena nogulsnes. Cirkulē caur piena putotāju un atvieglo tīrīšanu.
  • Lietošanas norādījumi: Dozēšana: 50 ml uz 1L ūdens. Ļaut iedarboties, tad skalot ar tīru ūdeni. Sekot līdzi darbību instrukcijai kafijas automāta displejā.
  • UZMANĪBU! Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasīt instrukciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai instrukcijā. Izmantot aizsargcimdus un acu/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazināties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU/ārstu.
  • Lielajā iepakojumā 10 gab.
  • Ražots Vācijā.
  • Lielajā iepakojumā 10 gab.
Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.