Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 pasutijumi@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU
Tīrīšanas līdzeklis kafijas automātu piena sistēmām,  Puly Caff, 1L
Tīrīšanas līdzeklis kafijas automātu piena sistēmām, Puly Caff, 1L
Kods: 9-09-1099
Mērvienība: gab.
Noliktavā 556
Klienta cena: 14.28 €
Daudzums
GROZĀ
  • Augsti koncentrēts tīrīšanas līdzeklis kafijas un espresso automātu piena sistēmas skalošanai. Līdzeklis ir piemērots automātiskā piena putotāja, tvaika sprauslu, piena tvertņu un piena sistēmu tīrīšanai kafijas automātos. Likvidē piena nogulsnes. Cirkulē caur piena putotāju un atvieglo tīrīšanu.
  • Lietošanas norādījumi: Dozēšana: 50 ml uz 1L ūdens. Ļaut iedarboties, tad skalot ar tīru ūdeni. Sekot līdzi darbību instrukcijai kafijas automāta displejā.
  • UZMANĪBU! Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Sargāt no bērniem. Pirms lietošanas izlasīt instrukciju. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai instrukcijā. Izmantot aizsargcimdus un acu/sejas aizsargus. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Nekavējoties sazināties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU/ārstu.
  • Ražots Vācijā.
  • Lielajā iepakojumā 10 gab.

Attēlam ir ilustratīva nozīme. Faktiskais produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā. Saņemot pasūtītās preces, tās var būt citādā iepakojumā un to izskats var atšķirties. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojuma. Informācija uz produkta iepakojuma ir pilnīgāka un var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produkta aprakstā. Mēs vienmēr iesakām lasīt un sekot informācijai uz izstrādājuma iepakojuma.

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.