Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 birojs@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU


LOJALITĀTES PROGRAMMAS APRAKSTS UN NOTEIKUMI

Birojs.lv klientu lojalitātes programma ir izveidota īpaši Jums, kā pateicība par veiktajiem pirkumiem birojs.lv, kura tiek izteikta lojalitātes punktu veidā.

Kā kļūt par birojs.lv klientu lojalitātes programmas dalībnieku?

Par birojs.lv klientu lojalitātes programmas dalībnieku var kļūt ikviens reģistrēts klients*, regulāri iepērkoties SIA "A-birojs" internetveikalā www.birojs.lv un ievērojot klientu lojalitātes programmas nosacījumus un noteikumus. Lojalitātes punkti tiek piešķirti jau pirmajā iepirkšanās reizē. Ātri un vienkārši, jo nav jāaizpilda garas veidlapas vai sarežģīti pieteikumi.

Kā saņemt lojalitātes punktus?

Lojalitātes punktu skaits tiek aprēķināts un piešķirts katram birojs.lv lojalitātes programmas dalībniekam par katru apmaksāto pirkumu, kas veikts www.birojs.lv internetveikalā. Viens lojalitātes punkts tiek piešķirts par katra apmaksātā pirkuma vienu eiro, tajā skaitā PVN 21% (1 EUR = 1 lojalitātes punkts). Uzkrāto lojalitātes punktu skaitu iespējams aplūkot, ieejot sistēmā ar savu lietotāja vārdu un paroli, sadaļā “Mani dati” un lietotāja konta kopsavilkumā - internetveikala augšējā, labajā stūrī.

Kā izmantot uzkrātos lojalitātes punktus?

Uzkrātos lojalitātes punktus iespējams apmainīt pret dāvanām no SIA “A-birojs” piedāvātā birojs.lv klientu lojalitātes programmas dāvanu kataloga. Minimālais lojalitātes punktu skaits, lai saņemtu dāvanas, ir 300 lojalitātes punkti.

Svarīgi!

Lojalitātes punkti tiek uzskaitīti bez noteikta termiņa, kamēr klientam ir piešķirts birojs.lv klientu lojalitātes programmas dalībnieka statuss (papildu informācija par statusu pieejama lojalitātes programmas nosacījumos un noteikumos).

SIA "A-birojs" patur tiesības pārskatīt un mainīt lojalitātes programmas dāvanu katalogu un nosacījumus, par to brīdinot lojalitātes programmas dalībniekus. Lojalitātes punkti tiek uzkrāti no 2012. gada 1.februāra.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar birojs.lv klientu menedžerēm!

* Reģistrēts mazumtirdzniecības klients - mazumtirdzniecības klients, kurš veicis reģistrāciju internetveikalā www.birojs.lv.

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.