Konsultācijas, pasūtījumi P-Pk 8:30-17:00 63331122 birojs@birojs.lv 0 Pasūtījuma summa 0.00 EUR Ienākt vai Reģistrēties
LV / RU

Birojs.lv ir atbildīgs un dabai draudzīgs uzņēmums un kā uzņēmums, kurš ik dienu apgādā lielu daļu Latvijas uzņēmumu ar precēm, ar savu piemēru vēlas vērst uzmanību uz jautājumiem, kas saistīti ar radīto atkritumu apjomu un piesārņojuma līmeni vidē, kurā strādājam.

Uzņēmumam attīstoties un sasniedzot arvien labākus rādītājus tirgū, likumsakarīgi attīstās un palielinās arī patēriņā izmantojamie materiāli un izejvielas. Novērtējot sasniegto nākas ne tikai priecāties par rezultātiem, bet arī secināt, ka mūsu uzņēmuma rīcība atstāj ietekmi uz vidi, tādēļ sākot ar 2019. gadu esam nolēmuši atbildīgi pievērst uzmanību mūsu radīto atkritumu un vides piesārņojuma samazinājumam.

Birojs.lv ir piemērs citiem biroju apgādes un online tirdzniecības uzņēmumiem. Visi Birojs.lv darbinieki un klienti piekopj un atbalsta videi draudzīgu rīcību.


Birojs.lv – videi draudzīgs uzņēmums, kurš orientēts uz visu resursu maksimālu izlietošanu, tai skaitā iepakojamo materiālu patēriņu un atkārtotu izmantošanu, pārstrādi un šķirošanu tā, lai tie neatstātu ietekmi uz vidi un cilvēka veselību.

  • Par 80% samazināt Birojs.lv radīto iepakojamo materiālu atkritumu apjomu;
  • Maksimāla otrreizēja iepakojamo materiālu izmantošana preču piegādēs, atsakoties no jaunu kastu iegādes un izmantošanas;
  • Par 90% samazināt videi kaitīgu materiālu (polietilēna) izmantošanas Birojs.lv pasūtījumu piegādēs.
     

ATKRITUMU APJOMA SAMAZINĀŠANA

Mēs ik mēnesi iegādājamies tūkstošiem kastes, kurās pakojam preces, lai piegādātu tās saviem klientiem. Tajā pašā laikā mēs ik dienu mūsu noliktavā no piegādātājiem saņemam preces, kuras arī ir iepakotas kartona kastēs un, kuras mēs izmetam, tādēļ, sākot ar 2019. gadu, visām kastēm, kuras nonāk Birojs.lv noliktavā, mēs dosim “otro iespēju” - iespēju vēlreiz pārvadāt preces, tādējādi samazinot atkritumu apjomu par 30 tonnām kartona gadā, kas ir līdzvērtīgs 1122kg CO2 iznešu. Piemēram, šogad ražota ekonomiskās klases automobīļa ar degvielas patēriņu 4,5L/100km vidējais CO2 izmešu daudzums ir 119g/1km, kas nozīmē, ka mūsu gadā radītais izmešu daudzums ir pielīdzināms vairāk nekā 9000 šī auto nobrauktiem kilometriem.

VIDEI DRAUDZĪGS IEPAKOJUMS

Birojs.lv klientiem nodrošina virkni atšķirīgu preču grupu, sākot no kancelejas un pārtikas precēm, līdz pat sadzīves ķīmijai un mēbelēm. Šo preču piegāde paredz to, ka preces jāpako atšķirīgos iepakojumos. 2019. gada pirmajā ceturksnī plānojam pilnībā atteikties no polietilēna iepakojumu izmantošanas preču komplektēšanā un pāriet uz videi draudzīgu, pārstrādāta papīra maisiņu izmantošanu.

ŠĶIROŠANA BIROJS.LV

Mazi sīkumi rada lielas problēmas. Saskaņā ar Eurostat datiem, Latvijā katrs iedzīvotājs rada 120 kg atkritumu gadā. Mēs vēlamies šo statistisko rādītāju mazināt, tādēļ mēs ne tikai mazinām iepakojuma apjomu piegādēs klientiem, bet rūpējoties par apkārtējās vides tīrību, šķirojot atkritumus birojā.

Lai nodrošinātu vislabāko Birojs.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politiku.